  • Sony 50″ KD-50X75K 4K UHD google Smart LED TV
Related products
  • -5%
    SONY 43X75K | 4K ULTRA HD | HIGH DYNAMIC RANGE (HDR) | SMART TV (GOOGLE TV)
    Add to cart
    Add to wishlist
    Quick View
    Add to wishlist
    SONY, TVs
    0 out of 5
    KSh 58,995.00 Original price was: KSh 58,995.00.KSh 55,995.00Current price is: KSh 55,995.00.
  • -11%
    Sony 50 inch 50X75K Google 4K UHD TV
    Add to cart
    Quick View
    SONY, TVs
    0 out of 5
    KSh 73,995.00 Original price was: KSh 73,995.00.KSh 66,000.00Current price is: KSh 66,000.00.
  • -7%
    Sony 65" UHD 4K With HDR Android Smart TV (Google TV) 65X75K
Featured Products
  • Playstation Ps5 Standard Edition – Console Disc Version
  • LG 43 Inch Class UQ8000 AUB series LED 4K UHD Smart webOS 22 w/ ThinQ AI TV
Best Selling Products
  • Canon EOS 4000D DSLR Camera and EF-S 18-55 mm
  • Sony HT-S40R 5.1ch 600W With Wireless Rear Speakers
  • Sony HT-S700RF 5.1ch Dolby Digital Soundbar - 1000W
Latest Products
  • DJI Osmo Pocket 4 Creator Combo Action Camera
  • Hollyland LARK MAX 2 Combo 4-Person Wireless Microphone System for Cameras and Mobile Devices
Top Rated products
  • Canon EOS 2000D Camera - 18-55mm Lens
  • LG Sound Bar SNH5 600W